Puķu pods “Granīts” ar ūdens tvertni, 79 cm

No: Original price was: 79.99 €.Current price is: 59.99 €.

Elegants, zemes krāsā, Vidusjūras stila puķu pods būs lielisks akcents jūsu terasē vai jūsu istabā. Jūs varat apvienot vairāku augstumu, formu vai krāsu podus savā starpā, tādējādi atdzīvinot koptēlu un izveidojot ultramodernu kompozīciju.

Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Elegants, zemes krāsā, Vidusjūras stila puķu pods būs lielisks akcents jūsu terasē vai jūsu istabā. Jūs varat apvienot vairāku augstumu, formu vai krāsu podus savā starpā, tādējādi atdzīvinot koptēlu un izveidojot ultramodernu kompozīciju. Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā nodrošinās augus ar pareizo ūdens daudzumu, tāpēc jūs varēsiet atpūsties no pastāvīgas augu laistīšanas.

Keramikas puķu podu imitācija ir izgatavota no polipropilēna, termoplastiska polimēra, kas ir viegli pārstrādājams un videi draudzīgs. Puķu poda dubultās sienas sastiprina tā sānus, neļaujot puķu podam deformēties un nodrošina papildus aizsardzību augu saknēm no pārkaršanas vai aukstuma. Pateicoties augstas kvalitātes pigmentam, produkts ir ārkārtīgi izturīgs pret UV starojumu, tāpēc tas neizbalē pat tiešos saules staros.

Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā garantēs tiešu ūdens padevi un pasargās augu no izžūšanas. Tā ir kā automātiska laistīšanas sistēma, kas augiem piegādā pareizo ūdens daudzumu. Ūdens tvertnē ietilpst 7l ūdens. Ja ir ūdens pārpalikums, ūdeni varēsiet viegli nolaist, pavelkot korķi poda apakšā.

Puķu podu var izmantot ārpus telpām un telpās.

Puķu poda izmēri: 79 x 39 x 39 cm

Tilpums 73 L

Papildu informācija

Svars 4.95 kg
Dimensijas 79 × 39 × 39 cm
Materiāli un sastāvs

Polipropilēns, termoplastiskais polimērs

Drošība un sertifikāti

FSC® sertificēta

Garantija

12 mēn

Krāsa (-sas)

Brūna

Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l

Svars 8 kg
Dimensijas 80 × 30 × 6 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.