Pulkstenis “Dzīvnieku skaņas”

Original price was: 29.99 €.Current price is: 19.99 €.

Izrotājiet māju, piekarinot pie sienas pulksteni, kas atskaņo dažādu dzīvnieku un putnu skaņas. Klasiska dizaina sienas pulkstenis derēs dažādiem mājas interjeriem, un ik stundu jūs pārsteigs ar cita dzīvnieka skaņām.

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Izrotājiet māju, piekarinot pie sienas pulksteni, kas atskaņo dažādu dzīvnieku un putnu skaņas. Klasiska dizaina sienas pulkstenis derēs dažādiem mājas interjeriem, un ik stundu jūs pārsteigs ar cita dzīvnieka skaņām.

Kad pulkstenis sitīs stundu, dzirdēsiet divpadsmit dzīvniekus un putnus: sivēnu, zosi, tītaru, govi, vistu, suni, gaili, pīli, kaķi, zirgu, kazu un ēzeli.

Šis pulkstenis patiks ikvienam, kam patīk ferma, tās dzīvnieki un putni, īpaši bērniem. Bērniem pulksteni var izmantot izglītojošiem nolūkiem – ne tikai, lai palīdzētu viņiem iemācīties un plānot laiku, bet arī, lai iepazītu dzīvniekus, atšķirtu to radītās skaņas.

Klusajā laikā no plkst.22.00. līdz 5:00, pulkstenis nerada skaņas.
UZMANĪBU! Uzstādot laiku, nepieciešams pagriezt pulksteni pulksteņrādītāja virzienā, lai skaņas  atbilstu katrā stundā uzrādītajām. Tomēr, ja skaņas nav noregulētas, varat tās atkārtoti noregulēt, izmantojot pogu blakus skaļrunim pulksteņa aizmugurē: nospiediet to, līdz atrodat attēlā redzamajam pareizo skaņu.

Pulkstenis darbojas ar trim standarta 1,5 V AA baterijām (nav iekļautas komplektācijā).
Lai iestatītu laiku, izmantojiet skrūvi pulksteņa aizmugurē, grieziet tikai pulksteņrādītāja virzienā.
Jūs varat piekarināt pulksteni pie sienas, izmantojot naglu, skrūvi vai citu āķi, kas iederēsies pulksteņa aizmugurē esošajā dobumā.
Lai pulkstenis darbotos pareizi – periodiski notīriet no tā putekļus. Piemērots lietošanai tikai iekštelpās.

Diametrs: 30 cm.

Papildu informācija

Svars 0.8 kg
Dimensijas 30.1 × 2 × 30.1 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.