Pulkstenis “Putnu dziesma”

19.99 

Ienesiet savās mājās nedaudz pavasara, piekarinot pie sienas pulksteni, kas atskaņo dažādu putnu dziesmas. Putnu skaņu pulkstenis patiks ornitologiem, dabas pētniekiem, visiem putnu mīļotājiem, īpaši bērniem.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Ienesiet savās mājās nedaudz pavasara, piekarinot pie sienas pulksteni, kas atskaņo dažādu putnu dziesmas. Klasiska dizaina sienas pulkstenis derēs dažādiem mājas interjeriem, un ik stundu jūs pārsteigs ar cita putna čivināšanu.

Kad pulkstenis sitīs stundu, jums čivinās divpadsmit putni: meža pūce, žubīte, parastā dzeguze, lielā zīle, raibais dzenis, strazds, plīvurpūce, paceplītis, melnais strazds, zilā zīle, lakstīgala, sarkanrīklīte. Katram putnam ir norādīts nosaukums latīņu valodā.

Putnu skaņu pulkstenis patiks ornitologiem, dabas pētniekiem, visiem putnu mīļotājiem, īpaši bērniem. Bērniem pulksteni var izmantot izglītojošiem nolūkiem – ne tikai, lai palīdzētu viņiem iemācīties un plānot laiku, bet arī, lai uzzinātu par putniem un atšķirtu to dziesmas.

Klusajā laikā no plkst.22.00. līdz 5:00, pulkstenis nerada skaņas.
UZMANĪBU! Uzstādot laiku, nepieciešams pagriezt pulksteni pulksteņrādītāja virzienā, lai putnu skaņas  atbilstu katrā stundā uzrādītajām. Tomēr, ja skaņas nav noregulētas, varat tās atkārtoti noregulēt, izmantojot pogu blakus skaļrunim pulksteņa aizmugurē: nospiediet to, līdz atrodat attēlā redzamajam putnam pareizo skaņu.

Pulkstenis darbojas ar trim standarta 1,5 V AA baterijām (nav iekļautas komplektācijā).
Lai iestatītu laiku, izmantojiet skrūvi pulksteņa aizmugurē, grieziet tikai pulksteņrādītāja virzienā.
Jūs varat piekarināt pulksteni pie sienas, izmantojot naglu, skrūvi vai citu āķi, kas iederēsies pulksteņa aizmugurē esošajā dobumā.
Lai pulkstenis darbotos pareizi – periodiski notīriet no tā putekļus. Piemērots lietošanai tikai iekštelpās.

Diametrs: 30 cm.

Papildu informācija

Svars 0.8 kg
Dimensijas 30.1 × 2 × 30.1 cm
Krāsa

Balta, brūna

Diametrs Ø

30 cm

Materiāls

Polipropilēns, polivinilhlorīds

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?