Saliekama ūdens tvertne, 200 l

69.99 

Rūpēties par dārzu un mājas vidi nekad nav bijis tik vienkārši! Pat 200 l saliekamā ūdens tvertne lieliski pilda savu funkciju un palīdz ne tikai vieglāk aplaistīt puķu dobes, dārzu vai siltumnīcu, bet arī mazgājot automašīnu, terases flīzes utt.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Rūpēties par dārzu un mājas vidi nekad nav bijis tik vienkārši! Pat 200 l saliekamā ūdens tvertne lieliski pilda savu funkciju un palīdz ne tikai vieglāk aplaistīt puķu dobes, dārzu vai siltumnīcu, bet arī mazgājot automašīnu, terases flīzes utt. Šīs ūdens tvertnes uzpildīšana ir ārkārtīgi vienkārša, to var izdarīt manuāli ar šļūteni vai arī varat savākt lietus ūdeni. Saliekamajai ūdens tvertnei visās atverēs ir iebūvēti sieta auduma filtri, kas neļauj lapām vai citiem lielākiem netīrumiem iekļūt uzglabātajā ūdenī vai izkļūt no tvertnes.

Ūdens tvertnei ir divi krāni: baltais krāns ir paredzēts ūdens padevei bez šļūtenes palīdzības, melnā krāna tipa savienotājs ir paredzēts laistīšanas šļūtenes pievienošanai un ūdens lietošanai tieši no tvertnes.

Šī 200 l ūdens tvertne ir izgatavota no izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem. Īpaši izturīgais PVC materiāls ļauj izstrādājumu lietot temperatūrā no -35°C līdz 70°C, tāpēc šis materiāls ir īpaši izturīgs pret laikapstākļiem. Kad neizmantojat ūdens tvertni, varat to viegli salocīt un uzglabāt ērtā vietā.

 

  • Tvertnes diametrs ir 68 cm
  • Tvertnes augstums ir 70 cm
  • Tīkla auduma filtri ūdens ieplūdes un izplūdes atverēs
  • Tīkla auduma filtra diametrs 7,5 cm
  • Apvalks ar rāvējslēdzēju
  • Balts jaucējkrāns
  • Melns ½ collu jaucējkrāna tipa savienojums laistīšanas šļūteņu pievienošanai, pievienojas tvertnes apakšai
  • Šļūtene liekā ūdens novadīšanai
  • 6 gab. strukturālie stiprinājuma stieņi
  • Izgatavots no augstas kvalitātes PVC materiāliem

Papildu informācija

Svars 16 kg
Dimensijas 38 × 26 × 90 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.