Sētas segments Renāte2, 90x180cm
59.00 € – 79.00 €Price range: 59.00 € through 79.00 €
Koka moduļu žogs ir moderns, estētisks un vienkāršs dizaina risinājums. Izmantojot ērto žoga segmentu savienošanas metodi, Jūs viegli un ātri izveidosiet savai videi unikālu žogu. Izvēloties sev piemērotāka dizaina, krāsas un formas žoga segmentus, izveidosiet žogu atbilstoši savām vajadzībām. Jūsu terase ar stilīgu koka žogu izskatīsies estētiski patīkami, tā Jūs izveidosiet ne tikai privāto zonu, bet arī aizvēju.
Apraksts
Koka moduļu žogs ir moderns, estētisks un vienkāršs dizaina risinājums. Izmantojot ērto žoga segmentu savienošanas metodi, Jūs viegli un ātri izveidosiet savai videi unikālu žogu. Izvēloties sev piemērotāka dizaina, krāsas un formas žoga segmentus, izveidosiet žogu atbilstoši savām vajadzībām. Jūsu terase ar stilīgu koka žogu izskatīsies estētiski patīkami, tā Jūs izveidosiet ne tikai privāto zonu, bet arī aizvēju.
Koka žoga segmentus ir viegli uzstādīt. Tos var ērti savienot, ar koka stabu palīdzību var mainīt žoga virzienu. Segmenta rāmis ir izgatavots ar unikālu izturīgu leņķa savienojumu. Ražošanas tehnoloģijai raksturīga ūdens novadīšanas rieva un papildu atveres liekā ūdens izvadīšanai. Šī funkcija nodrošinās koka žoga izturību.
Lai izveidotu unikālu un ekskluzīvu žoga dizainu, varat savienot dažādu dizainu segmentus. Mēs iesakām iegādāties sekciju žoga savienojuma komplektu, kurā ietilpst koka stabs, stiprinājuma enkurs, leņķi un staba vāciņš.
Koka žoga segmenta īpašības:
- Augstas kvalitātes skujkoku koksne (FSC® sertificēts)
- Segmenta izmērs 90 x 180 cm
- Rāmja profils 33 x 57 mm
- Dēļu profils 12 x 95 mm
- Režģa dēļu profils 12 x 45 mm
- Liels savienojošo segmentu sortiments
- Viegla montāža un nostiprināšana
Papildu informācija
| Svars | 15 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 90 × 180 × 10 cm |
| Materiāls | Ziemeļu egles koksne |
| Krāsa (-s) | Balts, Melns, Pelēka |
| Kokapstrāde | Balts krāsots (2 slāņi), melns krāsots (2 slāņi), pelēks dziļi impregnēts |
| Rāmja profils | 33 x 57 mm |
| Dēļu profils | 12 x 95 mm |
| Garantija | 5 gadi |
Jums arī varētu patikt…
Sētas segments Elīna1, 180x173cm
129.00 € – 169.00 €Price range: 129.00 € through 169.00 €
Sētas segments Nora3, 90×180/90cm
49.00 € – 69.00 €Price range: 49.00 € through 69.00 €
Sētas segments Nora1, 180x180cm
109.00 € – 149.00 €Price range: 109.00 € through 149.00 €Sētas segments Elīna2, 118x173cm
79.00 € – 99.00 €Price range: 79.00 € through 99.00 €
Sētas segments Elena4, 180x90cm
79.00 €
Sētas segments Elena3, 90×180/90cm
49.00 € – 59.00 €Price range: 49.00 € through 59.00 €Saistītie Produkti
