Sētas vārtu segments Luīze10, 90x100cm
29.00 € – 35.00 €Price range: 29.00 € through 35.00 €
Koka moduļu žogs ir moderns, estētisks un vienkāršs dizaina risinājums. Izmantojot ērto žoga segmentu savienošanas metodi, Jūs viegli un ātri izveidosiet savai videi unikālu žogu. Izvēloties sev piemērotāka dizaina, krāsas un formas žoga segmentus, izveidosiet žogu atbilstoši savām vajadzībām. Jūsu terase ar stilīgu koka žogu izskatīsies estētiski patīkami, tā Jūs izveidosiet ne tikai privāto zonu, bet arī aizvēju.
Apraksts
Koka moduļu žogs ir moderns, estētisks un vienkāršs dizaina risinājums. Izmantojot ērto žoga segmentu savienošanas metodi, Jūs viegli un ātri izveidosiet savai videi unikālu žogu. Izvēloties sev piemērotāka dizaina, krāsas un formas žoga segmentus, izveidosiet žogu atbilstoši savām vajadzībām. Jūsu terase ar stilīgu koka žogu izskatīsies estētiski patīkami, tā Jūs izveidosiet ne tikai privāto zonu, bet arī aizvēju.
Koka žoga segmentus ir viegli uzstādīt. Tos var ērti savienot, ar koka stabu palīdzību var mainīt žoga virzienu. Lai izveidotu unikālu un ekskluzīvu žoga dizainu, varat savienot dažādu dizainu segmentus. Mēs iesakām iegādāties sekciju žoga savienojuma komplektu, kurā ietilpst koka stabs, stiprinājuma enkurs, leņķi un staba vāciņš.
Koka žoga segmenta īpašības:
- Augstas kvalitātes skujkoku koksne (FSC® sertificēts)
- Segmenta izmērs 90 x 100 cm
- Rāmja profils 35 mm
- Dēļu profils 16 x 57 mm
- Liels savienojošo segmentu sortiments
- Viegla montāža un nostiprināšana
Papildu informācija
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 90 × 100 × 10 cm |
| Materiāls | Ziemeļu egles koksne |
| Krāsa (-s) | Balts, Dabīga koka krāsa |
| Kokapstrāde | Balts krāsots (2 slāņi), Dabīgais koks dziļi impregnēts (zaļš) |
| Rāmja profils | 35 mm |
| Dēļu profils | 16 x 57 mm |
| Garantija | 5 gadi |
Jums arī varētu patikt…
Sētas vārtu segments Kira8, 90x80cm
25.00 € – 29.00 €Price range: 25.00 € through 29.00 €
Sētas segments Luīze10, 180x100cm
45.00 € – 59.00 €Price range: 45.00 € through 59.00 €
Sētas segments Kira8, 180x80cm
39.00 € – 55.00 €Price range: 39.00 € through 55.00 €Saistītie Produkti
Sētas segments Elīna1, 180x173cm
129.00 € – 169.00 €Price range: 129.00 € through 169.00 €
Sētas segments Nina6, 180x150cm
79.00 € – 99.00 €Price range: 79.00 € through 99.00 €
