Siltumnīca ar pastiprinātu plēvi, 6 m2, 3×2 m, zaļa
No: 119.99 € Original price was: 119.99 €.59.99 €Current price is: 59.99 €.
Siltumnīca ir lieliska vieta, kur audzēt dārzeņus vai citus augus, lai iegūtu ātrāku un lielāku ražu. Tās ir lieliski piemērotas iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja vai karstas saules. Šī siltumnīca ir izgatavota no izturīgas 140 g/m2 PE plēves ar UV6 filtru.
Apraksts
Šī kompaktā siltumnīca ir ideāls risinājums gan maziem, gan vidēji lieliem pagalmiem. Tā nodrošina ideālus apstākļus augu augšanai, aizsargājot tos no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un nodrošinot pareizu mikroklimatu. Izturība un praktiskais dizains padarīs to par neaizstājamu lietu Jūsu dārzā.
Siltumnīcas rāmis ir izgatavots no izturīgām tērauda caurulēm, kas ir pārklātas ar pulverveida krāsu. Augstas kvalitātes PE materiāls ar UV6 filtru aizsargā augus no kaitīgajiem UV stariem un nodrošina izturību. Siltumnīcai ir seši logi regulējamai gaisa plūsmai un rullīša tipa durvis ērtai piekļuvei un papildu ventilācijai. Uzticami rāvējslēdzēji nodrošina vieglu un drošu aizvēršanu. Konstrukcija ir vienkārša un ātri uzstādāma, tāpēc siltumnīca būs gatava lietošanai bez lielas piepūles.
– Izmēri: 300 x 200 x 200 cm.
– Iekšējais laukums: 6 m2.
– Rāmis izgatavots no izturīgām tērauda caurulēm, pārklāts ar pulverkrāsojumu.
– Rāmja diametrs: 25 mm, sieniņu biezums: 0,5 mm.
– Augstas kvalitātes 140 g/m² PE ar UV6 filtru.
– Seši 35 x 35 cm logi, aizverami ar vectro līmlentām.
– Rullīša durvis ar izturīgu dubulto rāvējslēdzēju.
– Durvju platums: 110 cm.
– Viegla montāža.
Papildu informācija
| Svars | 19.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 105 × 38 × 19 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 500 l
| Svars | 15 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
