Slidkalniņš, zils 290 cm
No: 99.99 €
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 290 garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus! Šo augstas kvalitātes slidkalniņu var piestiprināt rotaļlaukuma vai jebkurai citai izvēlētajai konstrukcijai. Slidkalniņš ir zilā krāsā.
Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.
Apraksts
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 290 garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus! Šo augstas kvalitātes slidkalniņu var piestiprināt rotaļlaukuma vai jebkurai citai izvēlētajai konstrukcijai. Slidkalniņš piemērots 150 cm augstuma platformām. Slidkalniņš ir zilā krāsā.
Papildu informācija
| Svars | 12 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 300 × 50 × 50 cm |
| Materiāls | Augsta blīvuma polietilēna HDPE – īpaši drošs – tiek izmantots arī piena pudeļu ražošanai. |
| Krāsa | Zila |
| Drošība, sertifikāti | Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71 |
| Bērniem (vecums) | 3-10 gadi |
| Garantija | 1 gads |
Rokturu komplekts, 240 x 75 (zilā krāsā)
| Svars | 0.25 kg |
|---|---|
| Izmēri | 240 x 75 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Zaļa |
| Drošība, sertifikāti | Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71 |
| Garantija | 24 mēneši |
Pakarināmas šūpoles, zilā krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
Elastīgas pakarināmas šūpoles, zilā krāsā
| Svars | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 20 × 8 cm |
Vingrošanas trapece, zilā krāsā
| Svars | 0.633 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 25 × 3 cm |
Jums arī varētu patikt…
NOLIKTAVĀ
-21%
Gumijas grīdas segumi bērnu rotaļlaukumiem, 40 mm, SARKANS
No:NOLIKTAVĀ
-21%
Gumijas grīdas segumi bērnu rotaļlaukumiem, 40 mm, ZAĻŠ
No:Saistītie Produkti
IZPĀRDOTS
-32%
Periskops (zilā krāsā)
NOLIKTAVĀ
IZPĀRDOTS
Zils megafons
34.99 €NOLIKTAVĀ
