Stikla Dārza Māja “Emīlija“ 19,1 m2

5,199.00 

Iespaidīgā stikla dārza māja “Emīlija” ir plaša 19,1 m2 ekskluzīva dizaina no rūdīta stikla un kvalitatīva impregnēta  egles koka. Lielisks risinājums tiem, kas vēlas būt tuvāk dabai un tajā pašā laikā iegūt nenovērtējamu pieredzi. Pielietojums var būt ļoti dažāds no siltumnīcas, ziemas dārza līdz lapenei. Rotājot ar spuldzītēm un dekorācijām, Jums varat izveidot ekskluzīvo vietu ģimenes svinībām – kristībām, dzimšanas dienām, ziemas pasākumiem. Novietojot āra mēbeles stikla dārza mājiņā jūs izveidosiet mājīgu un elegantu vietu.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Iespaidīgā stikla dārza māja “Emīlija” ir plaša 19,1 m2 ekskluzīva dizaina no rūdīta stikla un kvalitatīva impregnēta  egles koka. Lielisks risinājums tiem, kas vēlas būt tuvāk dabai un tajā pašā laikā iegūt nenovērtējamu pieredzi. Pielietojums var būt ļoti dažāds no siltumnīcas, ziemas dārza līdz lapenei. Rotājot ar spuldzītēm un dekorācijām, Jums varat izveidot ekskluzīvo vietu ģimenes svinībām – kristībām, dzimšanas dienām, ziemas pasākumiem. Novietojot āra mēbeles stikla dārza mājiņā jūs izveidosiet mājīgu un elegantu vietu. No agra pavasara līdz vēlam rudenim tā var kļūt par lielisku lapeni, kurā varēsiet izbaudīt tasi karstas kafijas, neatkarīgi no laikapstākļiem, kā arī novērot sprāgstošus pumpurus vai krītošas ​​rudens lapas. Un vasaras vakarus varēsiet pavadīt mierīgi, vērojot saulrietus vietā, kur vienlaikus varēsiet audzēt savus mīļākos ziedus, dārzeņus vai augļus.

Iebūvētā automātiskā jumta lūka ļaus ērti regulēt temperatūru iekšpusē.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes egles koksne (FSC® sertificēta)
  • Impregnētas koka starpsienas 45 x 120 mm
  • Impregnēta koka 18 mm sienu elementi
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Jumta logs
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcija

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no 18 mm koka dēļu elementiem un 44 x 95 starpsienām, kas ir gatavas uzstādīšanai. Pie koka konstrukcijas tiek piestiprināts 4mm rūdītais stikls.

LOGI UN DURVIS. Jūsu ērtībai jumtam ir automātiski atveramās 4-ras rūdīta 4mm stikla jumta lūkas ar iebūvētu Thermovent tehnoloģiju. Lūkas atveras sasniedzot 17-25 grādu iekšējo temperatūru, 30 grādos ir pilnīgi atvērta. Palielinoties temperatūrai, šķidrums cilindrā uzsilst un izplešas, tā izspiežot virzuli. Kad temperatūra pazeminās, jumta lūka automātiski aizveras. 138 x 182 cm plaši atveramās durvis. Trīs ieejas Jūsu ērtībai.

GRĪDA. Grīda nav iekļauta!

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām.

IMPREGNANTS. Visas koka konstrukcijas daļas ir impregnētas ar pelēkas krāsas impregnantu. Lai izstrādājuma koksne būtu izturīga un maksimāli izturīga pret dažādiem āra apstākļiem, visas detaļas tiek piesūcinātas izmantojot īpašo tehnoloģiju augstspiediena kamerās. Ar šīs tehnoloģijas palīdzību bez hroma impregnants tiek izsmidzināts ar spiedienu, kas lielāks par 7 atmosfērām, koks tiek mērcēts impregnantā vairākas stundas, tādējādi tiek noklāta ne tikai koka virsma, bet tas iesūcas arī dziļākos koksnēs slāņos.

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta.

Papildu informācija

Svars 1350 kg
Dimensijas 600 × 120 × 40 cm
Garantija

5 gadi

Materiāls**

4 mm rūdītais stikls, Augstas kvalitātes egles koksne

Izmēri salikus

543 x 421

Augstums līdz augstākajam punktam

288 cm

Augstums līdz jumtam

159 cm

Jumta kvadratūra/ slīpums

26,9 m2 / 39°

Platība

19,1 m2

Baļķu biezums

44 x 95 mm

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?