Šūpoļu rāmis no koka, 240 cm
No: 169.00 €
Koka šūpoļu rāmis – ideāls risinājums aktīvai un aizraujošai brīvā laika pavadīšanai ārā. Aktīva atpūta brīvā dabā būs gandarījuma, prieka un smaidu pilna.
UZMANĪBU! Pēc vajadzības ieteicams papildus iegādāties karabīnes un atbilstoša modeļa šūpoles. Mums ir plašs šūpoļu un Stārķa ligzda tipa šūpoļu klāsts.
Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!
Apraksts
Koka šūpoļu rāmis – ideāls risinājums aktīvai un aizraujošai brīvā laika pavadīšanai ārā. Aktīva atpūta brīvā dabā būs gandarījuma, prieka un smaidu pilna.
Rotaļu laukumā ietilpst:
– Koka rāmis (augšējā sija: 9 x 9 cm, kājas: 7 x 7 cm)
– Instrukcija un stiprinājumi iekļauti komplektā
– Šūpoļu rāmis satur 2 šūpoles.
– Mēs iesakām iegādāties karabīnus un jebkura modeļa šūpoles, ko vēlaties izmantot pēc vajadzības.
UZMANĪBU! Rotaļlaukums ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Rotaļlaukumiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.
Rotaļlaukums ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju, nodrošinot visu daļu aizsardzību pret laika apstākļiem! Neraizējieties, ja piegādātā koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas koka daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.
PIEZĪME! Rotaļu laukumi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti.
Pēc rotaļlaukuma salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Mēs iesakām koka daļas nokrāsot – tas padarīs tās par īstu dārzu dekorāciju. Krāsas slānis nodrošinās papildu aizsardzību koksnei, un rotaļlaukums jums kalpos vēl ilgāk. Ja plānojat rotaļlaukumu nokrāsot, noteikti atļaujiet koksnei pilnīgi nožūt. Mēs neiesakām krāsot slapju koksni!
Ja plānojat uzstādīt rotaļlaukumu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus papildu enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt rotaļlaukuma kājas. Metāla enkuru izmantošana nodrošinās rotaļlaukuma stabilitāti. Mēs iesakām šim rotaļlaukumam izmantot 4 šos metāla enkurus.
Papildu informācija
| Svars | 50 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 250 × 15 × 30 cm |
Četrkantains stiprinājuma elements ar karabīni, 90 x 90 mm
| Svars | 0.52 kg |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 4 gab.
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
Piekaramās šūpoles ar LED
| Svars | 2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 42 × 18 × 6 cm |
Pakarināmas šūpoles, ceriņiu krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
Pakarināmas šūpoles, gaiši zilā krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
Pakarināmas šūpoles, rozā krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
3in1 bērnu šūpoles "Papagailis"
| Svars | 2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 45 × 43 × 106 cm |
Pīts piekaramais krēsls “Feja” Ø60 cm, melns
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 80 × 40 cm |
Bērnu šūpoles ar aizsardzību, antracīta/ gaiši zaļā krāsā
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 36 × 39 × 49.1 cm |
Pīts piekaramais krēsls “Feja” Ø60 cm, balts
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 80 × 40 cm |
Šūpoles “Stārķa Ligzda” 88 cm, sarkanas
| Svars | 6 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 73 × 69 × 9 cm |
Šūpoles “Stārķa ligzda - Lotoss” 95 cm
| Svars | 5.8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 72 × 30 × 12 cm |
Šūpoles “Stārķa Ligzda” 120 cm, melnas
| Svars | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 88 × 48 × 11 cm |
"Stārķa ligzda" ar kāpšanas tīklu
| Svars | 6 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 110 × 110 × 10 cm |
| Sertifikāti, drošība | CE, EN-71 |
| Bērniem (vecums/gadi) | no 3 gadiem |
| Max. pieļaujama slodze | 150 kg |
| Diametrs Ø | 100 cm |
Šūpoles ar LED “Stārķa ligzda”, 100 cm
| Svars | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 101 × 102 × 7 cm |
Šūpoles “Stārķa Ligzda” 60 cm, melnas
| Svars | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 43 × 27 × 8 cm |
