Sold out

Apaļš stiprinājuma enkurs 8,1 x 75 cm

9.99 

Kompozītmateriālu enkurstiprinājumi ir izgatavoti no ļoti izturīgas plastmasas (PET), modificētas stikla šķiedras un citiem pievienotajiem materiāliem, tādēļ tiem ir tādi paši izturīguma raksturlielumi kā tēraudam.

Komplektācijā neietilpst stiprinājuma skrūves.

Nav noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

EKOLOĢISKIE ENKURSTIPRINĀJUMI ir lieliska stiprinājuma elementu izvēle. Kompozītmateriālu enkurstiprinājumi ir izgatavoti no ļoti izturīgas plastmasas (PET), modificētas stikla šķiedras un citiem materiāliem. Šī unikālā risinājuma dēļ enkurstiprinājumiem ir tādi paši izturīguma raksturlielumi kā tēraudam.

EKOLOĢISKIE ENKURSTIPRINĀJUMI ir unikāls produkts, kura oriģinālais tehniskais risinājums ir patentēts Eiropas Savienībā. Enkurstiprinājumu izcilie raksturlielumi nodrošina to ilgstošu izmantošanu jebkuros laika apstākļos.

Enkurstiprinājumu galvenie raksturlielumi:

  • Šo ekoloģisko enkurstiprinājumu plastmasa (PET) nezaudē izturību arī sala laikā. Par nulli zemākā temperatūrā kompozīta plastmasa saglabā savu stingrību, nesāk locīties un nelūzt.
  • Ražošanas procesa laikā ir izmantota īpaša patentēta tehnoloģija, un enkurstiprinājumu forma un izmēri ir īpaši izvēlēti, lai panāktu maksimālo kalpošanas laiku un izturīgumu pret ārējo faktoru iedarbību.
  • Pēc ievietošanas zemē šie ekoloģiskie enkurstiprinājumi nerūsē, un tiem nav nepieciešama nekāda papildu apkope.
  • Ekoloģiskajiem enkurstiprinājumiem ir īpaša ūdens drenāžas sistēma, kas aizsargā koka stabus no mitruma.
  • Enkurstiprinājumiem nav asu malu, un to uzstādīšana ir vienkārša un droša.
  • Enkurstiprinājumi ir izturīgi pret dažādu laika apstākļu – saules, lietus, sniega un ledus – iedarbību.
  • Kompozītmateriāla enkurstiprinājumi nepievelk zibeni, kad pērkona negaisa laikā notiek elektriskā izlādēšanās.
  • Enkurstiprinājumu krāsa būs noturīga aptuveni 25 gadus. Minimālais garantētais un pārbaudītais krāsas noturīguma ilgums ir 12 gadi.
  • Kompozītmateriāla ekoloģiskie enkurstiprinājumi ir izgatavoti no otrreizējām izejvielām. Šis produkts ir drošs pazemes ūdeņiem un neizdala augsnē nekādas kaitīgas vielas.
  • Galvenais plastmasas (PET) materiāls ir izgatavots no otrreizēji pārstrādātām ūdens un gāzēto dzērienu pudelēm. Šis produkts ir draudzīgs videi, un to var otrreizēji pārstrādāt.

Papildu informācija

Svars 1 kg
Dimensijas 75 × 8.1 × 8.1 cm
Materiāli un sastāvs

100% pārstrādāts – otrreizēji pārstrādātu plastmasas PET pudeļu kompozīts.

Krāsa (-sas)

Tumši pelēka/ zaļa

Augstums kopēj.

75 cm – nodrošina platformas stabilitāti

Garantija

2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.