Dārza māja „Ela“ 13,1 + 3,9 m2

3499.00 

Mūsdienīga dizaina īpaši plaša koka dārza māja “Ela” 13,1 m2 + 3,9 m2 – lieliska izvēle Jūsu ērtai atpūtai dārzā. Mājā ir divas istabas ar atsevišķām ieejām un neliela lapene. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan piepildīs telpu ar gaismu. Plašajā, lielajā 8,7 m2 dārza mājas telpā ietilps visas ērtai atpūtai nepieciešamās mēbeles. Mazākā telpa 4,4 m2 var kalpot kā dārza instrumentu uzglabāšanas vieta. 1,5 m platajā lapenē lieliski iederēsies āra mēbeles, vai arī kalpos, kā novietne malkai. Šī var būt lieliska vieta ģimenes un draugu sanāksmēm.

Vienkāršā, saliekamo koka baļķu konstrukcija ļauj to ātri un ērti samontēt. Komplektā grīda nav iekļauta. Ja nepieciešams, to var pasūtīt papildus.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Mūsdienīga dizaina īpaši plaša koka dārza māja “Ela” 13,1 m2 + 3,9 m2 – lieliska izvēle ērtai atpūtai dārzā. Mājā ir divas istabas ar atsevišķām ieejām un neliela lapene. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan telpu piepildīs ar gaismu. Plašajā, lielajā 8,7 m2 dārza mājas telpā ietilps visas ērtai atpūtai nepieciešamās mēbeles. Mazāka telpa 4,4 m2 var kalpot kā dārza instrumentu uzglabāšanas vieta. 1,5 m platajā lapenē lieliski iederēsies āra mēbeles, vai arī kalpos, kā novietne malkai. Šī var būt lieliska vieta ģimenes un draugu sanāksmēm.

Komplektācijā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoka 28 mm sienas dēļi un 19 mm jumta dēļi
  • Rūdīta, viena stikla durvju logs
  • Laminēta koka durvju rāmis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Nojume
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli montējamām koka brusām, kuru biezums ir 28mm. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem. Nojume pie mājas var tikt uzstādīta gan mājas kreisajā, gan labajā pusē atbilstoši Jūsu vajadzībām. Jumta pāļiem nepieciešami enkuri, 2gab, tos var iegādāties papildus.

LOGI UN DURVIS. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvīs ir iemontēta cilindra slēdzene. Durvju logi no 4mm rūdītā stikla.

GRĪDA. Uzmanību! Grīda komplektā nav iekļauta! Ja nepieciešams, variet to pasūtīt papildus.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 7 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 770 kg
Dimensijas 600 × 120 × 70 cm
Garantija

5 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.