Dārza māja „Ema“ 10,4 m2

3099.00 

Klasiska dizaina koka dārza māja “Ema” 10,4m2 Jūsu ērtai brīvā laika pavadīšanai dārzā. Vidēja izmēra, optimāls variants, ja dārzs nav ļoti liels, bet pietiekami liels, lai tajā varat izveidot ērtu vietu darbam vai atpūtai. Šeit jūs varat lieliski pavadīt laiku atpūšoties pēc smagākiem dārza darbiem vai izmantot to kā telpu darbam, kad nepieciešams koncentrēties un atrauties no ikdienas rūpēm. Liels atverams logs un plaši atveramas durvis dos vairāk gaismas, ļaus baudīt vidi un dabu, svaigu gaisu un vērot dārza kluso dzīvi. Dārza māja var būt lieliska vieta, kur aizbēgt no pilsētas steigas un mainīt vidi.

Vienkāršā, saliekamo koka baļķu konstrukcija ļauj to ātri un ērti samontēt.

Par papildus samaksu varam dārza mājiņas koksni impregnēt izmantojot dziļas impregnēšanas metodi augstspiediena kamerās, ir iespēja izvēlēties impregnanta krāsu. Ja nepieciešams, to var pasūtīt papildus.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Klasiska dizaina koka dārza māja “Ema” 10,4 m2 Jūsu ērtai brīvā laika pavadīšanai dārzā. Vidēja izmēra, optimāls variants, ja dārzs nav ļoti liels, bet pietiekami liels, lai tajā varat izveidot ērtu vietu darbam vai atpūtai. Šeit jūs varat lieliski pavadīt laiku atpūšoties pēc smagākiem dārza darbiem vai izmantot to kā telpu darbam, kad nepieciešams koncentrēties un atrauties no ikdienas rūpēm. Liels atverams logs un plaši atveramas durvis dos vairāk gaismas, ļaus baudīt vidi un dabu, svaigu gaisu un vērot dārza kluso dzīvi. Dārza māja var būt lieliska vieta, kur aizbēgt no pilsētas steigas un mainīt vidi.

Komplektācijā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Impregnētas pamatu sijas 45 x 70 mm
  • Skujkoka 34 mm sienu baļķi un 19 mm jumta un jumta dēļi
  • Viena stikla durvju logs
  • Laminēta koka durvju rāmis, tēraudu pārklāts slieksnis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Viena stikla 4mm logs ar atvēršanas mehānismu
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli montējamām koka baļķiem, kuru biezums ir 34 mm. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem.

LOGI UN DURVIS. Logu rāmis 66 x 89 cm ir izgatavots no masīvkoka ar iebūvētām ūdens savākšanas notekcaurulēm. Logi verami uz iekšpusi, atvēršanas leņķis regulējams. Plaši atveramo durvju 151 x 175 cm rāmis ir izgatavots no laminēta koka, kopā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvis slēdzas ar cilindrisku slēdzeni, ir ar vienu 4mm stiklu.

GRĪDA. Grīdas komplekts sastāv no 19 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem un izmantojot dziļas impregnēšanas metodi impregnētām 45 x 70 mm pamatu sijām. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un izciļņi, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 6 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 884 kg
Dimensijas 450 × 120 × 70 cm
Materiāls** Augstas kvalitātes egles koksne
Aukštis iki stogo 205 cm
Aukštis iki aukščiausio taško 257 cm
Stogo plotas/nuolydis 16,8 m2/16,2°
Terasa plotis 70 cm
Platība 23,9 m3
Durys 4 mm stiklas, slenkstis žemas, padengtas nerūdijančiu plienu
Durų išmatavimai 151 x 175 cm
Langų išmatavimai 66 x 89 cm
Vidiniai sienų išmatavimai 360 x 300 cm
Išoriniai sienų išmatavimai 380 x 320 cm
Sienų/grindų lentjuosčių storis 34/19 mm
Stogo danga papildomai, komplektacijoje nėra
Garantija 5 gadi
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.