Dārza māja „Ela“ 8,7m2

1999.00 

Mūsdienīga dizaina koka dārza māja “Ela” 8,7 m2 – lieliska izvēle ērtai atpūtai dārzā. Vidēja izmēra dārza mājiņā ietilps visas ērtai atpūtai nepieciešamās mēbeles. Šī var būt ļoti mājīga vieta kafijas tasei, labas grāmatas lasīšanai vai sarunai ar draugu. Māja var stāvēt ne tikai Jūsu dārzā, bet arī ezera krastā. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan telpu piepildīs ar gaismu.

Vienkāršā, saliekamo koka baļķu konstrukcija ļauj to ātri un ērti samontēt. Komplektā grīda nav iekļauta. Ja nepieciešams, to var pasūtīt papildus.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Mūsdienīga dizaina koka dārza māja “Ela” 8,7 m2 – lieliska izvēle ērtai atpūtai dārzā. Vidēja izmēra dārza mājiņā ietilps visas ērtai atpūtai nepieciešamās mēbeles. Šī var būt ļoti mājīga vieta kafijas tasei, labas grāmatas lasīšanai vai sarunai ar draugu. Māja var stāvēt ne tikai Jūsu dārzā, bet arī ezera krastā. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan telpu piepildīs ar gaismu.

Komplektācijā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoka 28 mm sienas dēļi un 19 mm jumta dēļi
  • Rūdīta, viena stikla durvju logs
  • Laminēta koka durvju rāmis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli montējamām koka brusām, kuru biezums ir 28mm. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem.

LOGI UN DURVIS. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvīs ir iemontēta cilindra slēdzene. Durvju logi no 4mm rūdītā stikla.

GRĪDA. Uzmanību! Grīda komplektā nav iekļauta! Ja nepieciešams, variet to pasūtīt papildus.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 4 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Tāpat pirms grīdas montāžas īpaši svarīgi ir noklāt impregnējošā grīdas dēļa apakšējo daļu, jo pēc produkta uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 614 kg
Dimensijas 450 × 120 × 50 cm
Garantija

5 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.