Dārza māja „Klara“ 10,4 m2

2199.00 

Klasiska dizaina koka dārza māja “Klāra” 10,4 m2 Jūsu ērtai brīvā laika pavadīšanai dārzā. Kompakta, bet ietilpīga piemērota nelielam dārzam. Šeit varat lieliski pavadīt laiku atpūšoties pēc smagākiem dārza darbiem vai izmantot to kā telpu darbam, kad nepieciešams koncentrēties un atrauties no ikdienas rūpēm. Liels atveramais logs un plaši atveramās durvis dos vairāk gaismas. Plaša dārza māja var būt lieliska vieta, uz kuru var aizbēgt no pilsētas steigas un mainīt vidi.

Vienkāršā, saliekamo koka baļķu konstrukcija ļauj to ātri un ērti samontēt. Komplektā grīda nav iekļauta. Ja nepieciešams, to var pasūtīt papildus. Par papildus samaksu varam dārza mājiņas koksni impregnēt izmantojot dziļas impregnēšanas metodi augstspiediena kamerās, ir iespēja izvēlēties impregnanta krāsu.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Klasiska dizaina koka dārza māja “Klāra” 10,4 m2 Jūsu ērtai brīvā laika pavadīšanai dārzā. Kompakta, bet ietilpīga piemērota nelielam dārzam. Šeit varat lieliski pavadīt laiku atpūšoties pēc smagākiem dārza darbiem vai izmantot to kā telpu darbam, kad nepieciešams koncentrēties un atrauties no ikdienas rūpēm. Liels atveramais logs un plaši atveramās durvis dos vairāk gaismas. Dārza māja var būt lieliska vieta, uz kuru var aizbēgt no pilsētas steigas un mainīt vidi.

Komplektācijā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoka 28 mm sienas dēļi un 16 mm jumta dēļi
  • 4mm viena stikla durvju logs
  • Laminēta koka durvju rāmis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • 4mm stikla logs ar atvēršanas funkciju
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli montējamām koka brusām, kuru biezums ir 28mm. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem.

LOGI UN DURVIS. Divi logu komplekti ar rāmi 66 x 89 cm no masīvkoka ar iebūvētām ūdens savākšanas notekcaurulēm. Logus var atvērt uz āru vai uz iekšu. 139 x 175 cm plaši atveramā durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka un ir ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvis slēdzas ar cilindrisku slēdzeni, logi no 4mm stikla.

GRĪDA. Uzmanību! Grīda komplektā nav iekļauta! Ja nepieciešams, variet to pasūtīt papildus.

JUMTS. Jumts izgatavots no 16 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 6 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 684 kg
Dimensijas 450 × 120 × 50 cm
Materiāls**

Augstas kvalitātes egles koksne

Aukštis iki stogo

194 cm

Aukštis iki aukščiausio taško

245 cm

Stogo plotas/nuolydis

15,4 m2 / 16,1°

Vidaus plotas

10,4 m2

Platība

22,9 m3

Durys

4 mm stiklas; slenkstis žemas, padengtas nerūdijančiu plienu

Durų išmatavimai

139 x 175 cm

Langai

4 mm stiklas

Langų išmatavimai

66 x 89 cm

Vidiniai sienų išmatavimai

360 x 300 cm

Išoriniai sienų išmatavimai

424 x 350 cm

Sienų lentjuosčių storis

28 mm

Grindys

Komplektacijoje nėra, rekomenduojama įsigyti papildomai

Stogo danga

Komplektacijoje nėra, rekomenduojama papildomai įsigyti bitumines čerpeles

Garantija

5 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.