Koka kāpšanas siena 126 x 90 cm

49.99 

Kāpšanas siena ir viens no tiem piederumiem, kas lieliski papildina mājās uzstādītos rotaļlaukumus. Rosiniet bērnu iztēli, ļaujot viņiem izveidot neskaitāmus spēļu scenārijus! Turekļus/kāpšļus var izkārtot atbilstoši bērna vajadzībām izmantojot 10 turekļus/kāpšļus.

UZMANĪBU! Komplektā turekļi/kāpšļi nav iekļauti, iesakām tos iegādāties papildus.

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Kāpšanas siena radīs īstu prieku un lielisku izklaidi bērniem, un tas ir labs veids, kā uzlabot bērnu fizisko formu un attīstīt viņu koordinācijas spēju. Turekļus/kāpšļus var izkārtot atbilstoši bērna vajadzībām izmantojot 10 turekļus/kāpšļus.

UZMANĪBU! Komplektā turekļi/kāpšļi nav iekļauti, iesakām tos iegādāties papildus.

Tas ir lielisks koka namiņu un rotaļlaukumu papildinājums.

Kāpšanas sienas tehniskie parametri:
Garums: 126 cm;
Platums: 90 cm;
Augstums: 8,9 cm.

Kāpšanas siena ir izgatavota no dabīgas, neapstrādātas koksnes un paredzēta izmantošanai ārpus telpām. Šī veida kokmateriāliem ir raksturīgs nelīdzenums, reizēm arī nelielas plaisas, zaru vietas un neliels raupjums, ko var viegli likvidēt, izmantojot smilšpapīru.

Kāpšanas siena ir izgatavota no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga- tas ir saistīts ar impregnēšanas specifiku. Šī produkta impregnēšanai tiek izmantots daļēji caurspīdīgs zaļgans impregnants.

Papildu informācija

Svars 32 kg
Dimensijas 126 × 90 × 8 cm
Materiāls

Izmantojot augstspiedienu, piesūcināta priedes koksne

Drošība un sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie mājām un atbilst standartam EN 71

Bērniem (gadi/ vecums)

no 3 gadiem

Garantija

2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.