NOLIKTAVĀ

Koka lapene “Atpūta” 9,9 m2

2,199.00 

Koka lapene “Atpūta” 9,9 m2, kas piemērota, lai paslēptos no vasaras lietus vai karstas saules, bet tajā pašā laikā baudītu svaigu gaisu. Lapene ir lieliski piemērota ģimenes svinībām, tikšanās reizēm ar draugiem vai klusiem vakariem dabā.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsasPar papildus samaksu varam dārza mājiņas koksni impregnēt izmantojot dziļas impregnēšanas metodi augstspiediena kamerās, ir iespēja izvēlēties impregnanta krāsu.

 

Ir noliktavā

Koka lapene “Atpūta” 9,9 m2, kas piemērota, lai paslēptos no vasaras lietus vai karstas saules, bet tajā pašā laikā baudītu svaigu gaisu. Lapene ir lieliski piemērota ģimenes svinībām, tikšanās reizēm ar draugiem vai klusiem vakariem dabā.

Komplektā ietilpst:

• Augstas kvalitātes egles koksne (FSC® sertificēta)

• 120 x 120 mm sijas no skujkoku koksnes

• 19 mm jumta dēļi

• Skrūves un stiprinājumi

• Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no 120 x 120 mm koka sijām, kas ir gatavas uzstādīšanai. Jumta pāļiem nepieciešami enkuri, 6 gab, tos var iegādāties papildus.

GRĪDA. Uzmanību! Grīda komplektā nav iekļauta! Ja nepieciešams, var pasūtīt papildus

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 7 pakas.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Svars 660 kg
Dimensijas 260 × 120 × 70 cm
Materiāli un sastāvs

Augstas kvalitātes egles koksne

Aukštis iki stogo

204 cm

Aukštis iki aukščiausio taško

313 cm

Stogo plotas/nuolydis

16,7 m2 / 25°°

Vidaus plotas

9,9 m2

Tilpums, m3

23 m3

Medienos storis

12 x 12 cm

You may also like…

AUKŠTYN
PIESLĒGTIES
WISHLIST

WISHLIST

Pieslēgties

Password Recovery

Aizmirsi paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsit saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

PIRKUMU GROZS 0

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.