Koka šķūnītis „Alnis“ 16,9 m2

Original price was: 5299.00 €.Current price is: 4499.00 €.

Praktisks un īpaši ietilpīgs divu atsevišķu telpu koka šķūnītis “Alnis” 16,9 m2 – lieliska izvēle Jūsu pagalmam vai dārzam. Tas izceļas no pārējiem ne tikai ar ietilpību, bet arī ar izolācijas īpašībām – durvis ar 32 mm EPS siltumizolācijas materiālu no mitruma un vēja un 88 mm sienas elementiem ar izolācijas plēvi pret vēju.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Praktisks un īpaši ietilpīgs divu atsevišķu telpu koka šķūnītis “Alnis” 16,9 m2 – lieliska izvēle Jūsu pagalmam vai dārzam. Viena telpa ir 10m2, kurā lieliski ietilps lielākas lietas vai instrumenti. Un mazāka 6,9m2 telpa dārza priekšmetu vai malkas uzglabāšanai. Īpaši ietilpīgais šķūnītis ir izgatavots no moduļu sienām un durvju elementiem ar izolācijas plēvi pret mitrumu un vēju. Vienkāršais dizains ļauj to ātri un viegli samontēt.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Viegli montējami moduļi 88mm sienas elementi, 19mm grīdlīstes un 19mm jumta dēļi
  • Koka pamatu sijas impregnētas augstspiediena kamerās izmantojot īpašu tehnoloģiju
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Viens stikla logs
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no sienu elementiem, kas jau ir gatavi montāžai, iekšpusē pārklāti ar izolācijas plēvi, kas nodrošinās papildus aizsardzību no lietus vai vēja. Kopējais sienas elementu biezums ir 88 mm – 70 mm karkasa konstrukcija, no lietus un vēja izolējoša plēve un 18 mm skujkoku apdares dēļi (konstrukcijas ārējā daļa).

LOGI UN DURVIS. Komplektā divi durvju komplekti – vienas standarta, otras plaši atveramas. Durvju iekšpusē ir 32 mm EPS siltumizolācijas materiāls, kas nodrošina aizsardzību pret mitrumu un vēju. Durvju apakšdaļa ir pārklāta ar aizsargmateriālu melnā matētā krāsā, kas ir izgatavots no metāla. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar cietkoksnes slieksni. Durvis aizslēdzas ar cilindrisku slēdzeni. Mazākajā telpā ir viens neatverams logs ar 4 mm stiklu, kas nodrošina dabisko dienasgaismu.

GRĪDAS. Grīdas komplekts sastāv no 19 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem un augstspiediena kamerās impregnētām koka sijām. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 10 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Šķūnītis ir izgatavots no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 1448 kg
Dimensijas 620 × 120 × 110 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.