Sale

Koka šķūnītis „Sermulis“ 3,6 m2

Original price was: 749.00 €.Current price is: 599.00 €.

Koka šķūnītis “Sermulis” 3,6m2 ietaupīs vietu Jūsu pagalmā, tas ir lieliski piemērots dārza instrumentu uzglabāšanai, aukstajā sezonā varēsiet uzglabāt malku, velosipēdu vai citus priekšmetus. Vidējais optimālais variants starp mazāko šķūnīti “Lapsa” 2.2m2 un lielāko “Sermuli” 5.4m2. Koka šķūnītis ir piemērots uzstādīšanai pie mājas, garāžas vai citas ēkas sienas, jo tam nav sānu sienas. Šķūnītis palīdzēs uzturēt kārtību pagalmā, priekšmetiem būs sava vieta un tie būs viegli atrodami.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Koka šķūnītis “Sermulis” 3,6m2 ietaupīs vietu Jūsu pagalmā, tas ir lieliski piemērots dārza instrumentu uzglabāšanai, aukstajā sezonā varēsiet uzglabāt malku, velosipēdu vai citus priekšmetus. Koka šķūnītis ir piemērots uzstādīšanai pie mājas, garāžas vai citas ēkas sienas, jo tam nav sānu sienas.

Komplektā ietilpst:

  • Viegli montējami moduļu 16 mm sienas elementi, 16 mm grīdlīstes un 16 mm jumta dēļi
  • Durvis ar eņģēm un aizbīdni
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcija

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no sienu elementiem, kas jau ir gatavi montāžai. Sienu dēļu biezums 16 mm.

LOGI UN DURVIS. Komplektā ietilpst koka durvis ar eņģēm un aizbīdni, tās var tikt uzstādītas arī pretējā šķūnīša pusē. Šķūnītim logu nav.

GRĪDAS. Grīdas komplekts sastāv no 16 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 16 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 2 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Šķūnītis ir izgatavots no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 266 kg
Dimensijas 190 × 120 × 40 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.