Koka šķūnītis „Sīlis“ 12,1 m2

2,899.00 

Koka šķūnītis “Sīlis” 12,1 m2 – lielisks un praktisks variants Jūsu pagalmam vai dārzam. Lieliska dizaina šķūnītis, kurā varēsiet uzglabāt dažāda izmēra dārza tehniku, riteņus vai malkas. Plaši atveramās 117 x 191 cm durvis ļaus ērti ienest lielāku dārza tehniku ​​– piemēram, zāles pļāvēju.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Koka šķūnītis “Sīlis” 12,1 m2 – lielisks un praktisks variants Jūsu pagalmam vai dārzam. Lieliska dizaina šķūnītis, kurā varēsiet uzglabāt dažāda izmēra dārza tehniku, riteņus vai malkas. Plaši atveramās 117 x 191 cm durvis ļaus ērti ienest lielāku dārza tehniku ​​– piemēram, zāles pļāvēju.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Viegli montējami moduļi 48mm sienas elementi, 16mm grīdlīstes un 16mm jumta dēļi
  • 4mm stikla logs
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no sienu elementiem, kas jau ir gatavi montāžai. Kopējais sienas elementu biezums ir 48 mm – 32 mm karkasa konstrukcija, un 16mm biezuma dēļi.

DURVIS. Komplektā ietilpst plaši atveramās 117 x 191 cm durvis. Durvju apakšdaļa ir pārklāta ar aizsargmateriālu melnā matētā krāsā, kas ir izgatavots no metāla. Durvis, ar 4 mm stikla logiem, kas nodrošina dabisku dienas gaismu iekšpusē. Aizslēdzas ar cilindrisku slēdzeni.

GRĪDAS. Grīdas komplekts sastāv no 16 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 16 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 7 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Šķūnītis ir izgatavots no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 725 kg
Dimensijas 240 × 120 × 110 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?