Koka spēļu namiņš bērniem “Gudrinieks”

No: Original price was: 649.00 €.Current price is: 499.00 €.

Spēļu namiņš “Gudrinieks” ir radīts, domājot par mazajiem ģimenes locekļiem. Koka namiņi ir sertificēti un atbilst ES drošuma prasībām. To lietošana ir pilnīgi droša, tādēļ varat visā pilnībā izbaudīt iespēju iepazīt pasauli savā pagalmā! Ārā uzstādāmais namiņš “Gudrinieks” ir ne tikai oriģināla rotaļu vieta bērniem, bet arī lielisks un dekoratīvs pagalma papildinājums!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MINI (zaļš)

Nav noliktavā

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MINI (sarkans)

Nav noliktavā

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Spēļu namiņš “Gudrinieks” ir radīts, domājot par mazajiem ģimenes locekļiem. Koka namiņi ir sertificēti un atbilst ES standartu drošuma prasībām. To lietošana ir pilnīgi droša, tādēļ varat visā pilnībā izbaudīt iespēju iepazīt pasauli savā pagalmā! Ārā uzstādāmais namiņš “Gudrinieks” ir ne tikai oriģināla rotaļu vieta bērniem, bet arī lielisks un dekoratīvs pagalma papildinājums!

Šim spēļu namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija. Ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Spēļu namiņu “Gudrinieks” var nokrāsot, ļaujoties bērnu iztēlei, lai ģimenes paši jaunākie locekļi varētu justies laimīgi un īpaši!

Papildus iesakām iegādāties vienu no populārākajiem papildus piederumu komplektiem mājiņai, kas sastāv no nepieciešamiem bitumena šindeļiem, durvju zvaniņa, pastkastītes un divām LED lampiņām.

Šajā komplektā neietilpst jumta seguma materiāls. Mēs iesakām izmantot īstu jumta seguma materiālu, piemēram, bitumena šindeļus.  Mēs neiesakām atstāt spēļu namiņu bez jumta.

Šī namiņa modeļa kokmateriāli nav impregnēti, tādēļ mēs iesakām to nokrāsot vai pārklāt ar piesūcināšanai paredzētām vielām.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

https://www.youtube.com/watch?v=4yxxRZHkbDE/>

Papildu informācija

Svars 225 kg
Dimensijas 190 × 120 × 40 cm
Materiāls

Augstas kvalitātes egles koksne

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Mājiņas aprīkojums

Logu izmērs: 38 x 44 cm (ar caurspīdīgu organisko stiklu), durvju izmērs: 51 x 115 cm.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Ārējie izmēri (GxPxA)

Garums: 180 cm, Platums: 112 cm, Augstums līdz jumta korei: 117 cm

Iekšējā platība

1.9 m2

Sienu/grīdas biezums:

Siena 16 mm/grīda 16 mm

Kopējais augstums

169cm

Garantija

24 mēneši

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MINI (zaļš)

Svars 40 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MINI (sarkans)

Svars 40 kg
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.