Koka spēļu namiņš bērniem “Kārīte” + šūpoļu C modulis

No: 869.00 

Spēļu namiņš “Kārīte” ir viens no mūsu visjaunākajiem spēļu namiņiem ar platformu. Kā būtu, ja to varētu papildināt, lai bērns varētu šūpoties? To var izdarīt, pievienojot šūpoļu C moduli! Dodiet bērniem iespēju izbaudīt aktīvu un krāsainu bērnību!

Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena, bet mēs varam piedāvāt arī dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (zilā krāsā)

Smilšu kastes vāks mājiņai “Kārīte”

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Smiltis bērnu smilšu kastēm, 200 kg

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Spēļu namiņš “Kārīte” – daudzveidīgi izmantojams un ļoti interesants spēļu namiņš ar platformu. Šis spēļu namiņš ir neieņemams cietoksnis! Šī spēļu namiņa montāža ir ļoti vienkārša – tā būs aizraujoša nodarbe visai ģimenei! Pēc šī namiņa salikšanas to var nokrāsot dažādās krāsās, pārvēršot par īstu sapni! Kā būtu, ja to varētu papildināt, lai bērns varētu šūpoties? To var izdarīt, pievienojot šūpoļu C moduli! Dodiet bērniem iespēju izbaudīt aktīvu un krāsainu bērnību! Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena, bet mēs varam piedāvāt arī dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!

Komplektā ietilpst:

  • Bērnu rotaļu namiņš no koka “Kārīte”
  • Mājas apakšā ir vieta smilškastei
  • Šūpoļu rāmis
  • Šūpoles ar stiprinājuma karabīnēm
  • Koka kāpšanas siena ar 5 kāpšļiem
  • Montāžai nepieciešamās instrukcijas un skrūves

Komplektā neietilpst slidkalniņš, fotogrāfijās Jūs varat redzēt, kā varētu izskatīties pilns komplekts ar slidkalniņiem. Šim namiņam papildus var piestiprināt pat divus slidkalniņus – 220 cm un 118 cm garus.

Šim 4IQ namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Jūs varat nokrāsot 4IQ spēļu namiņu “Kārīte” atbilstoši katra bērna iztēlei, liekot jūsu ģimenes jaunākajiem locekļiem justies laimīgiem un īpašiem!

Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 4 šos 7 x 7 izmēra enkurstiprinājumus un 6 šos metāla enkurstiprinājumus.

Mēs iesakām jums savām ērtībām iegādāties  mūsu koka spēļu namiņam “Kārīte” īpaši pielāgoto papildu piederumu komplektu, kurā ietilpst enkurstiprinājumi, bitumena šindeļi un slidkalniņš.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

UZMANĪBU! Spēļu namiņš ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Spēļu namiņš ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks. Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc spēļu namiņa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

Papildu informācija

Svars 404 kg
Dimensijas 250 × 120 × 100 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

1 apakšējās durvis, 1 stacionārs logs ar caurspīdīgu, drošu organisko stiklu, kāpnes, smilšu kaste, melns bitumena jumta segums, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

62 cm un 122 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

226,5 x 176 cm ir 272 cm

Iekšējie izmēri

108 cm x 142 cm

Iekšējā platība

1,53 m2

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Kopējais augstums

2728 cm

Garantija

2 gadi

Aizsardzība transport. laikā

Transportēšana uz vienreizējās paletes, stūri, siksnas, iepakojuma plēve, kartons.

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (sarkanā krāsā)

Svars 47 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (zaļā krāsā)

Svars 47 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Kārīte” (zilā krāsā)

Svars 47 kg

Smilšu kastes vāks mājiņai “Kārīte”

Svars 5 kg
Dimensijas 108 × 33 × 20 cm
Materiāls

Skujkoku koksne

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Svars 2 kg
Dimensijas 50 × 7 × 7 cm

Smiltis bērnu smilšu kastēm, 200 kg

Svars 200 kg
Dimensijas 60 × 60 × 40 cm
Drošība, sertifikāti

Atbilst sertifikātam EN 71

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.