Koka spēļu namiņš bērniem “Lielais stārķis”

No: 799.00 

Plašais spēļu namiņš “Stārķītis” izceļas ar savu stilu un dizainu, un tas ir viens no populārākajiem mūsu piedāvājumu klāstā. Šī namiņa atjauninātajai versijai, modelim “Lielais stārķis”, ir ievērojami paaugstināta platforma, kas atrodas 150 cm virs zemes. Šis āra spēļu namiņš būs ne tikai brīnišķīga rotaļu vieta bērniem, bet arī lieliska pagalma dekorācija!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (dzeltenā krāsā)

Nav noliktavā

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (zilā krāsā)

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Plašais spēļu namiņš “Stārķītis” izceļas ar savu stilu un dizainu, un tas ir viens no populārākajiem mūsu piedāvājumu klāstā. Šī namiņa atjauninātajai versijai, modelim “Lielais stārķis”, ir ievērojami paaugstināta platforma, kas atrodas 150 cm virs zemes, un ērtas margas, lai bērni varētu droši nokļūt savā cietoksnī. Šis āra spēļu namiņš būs ne tikai brīnišķīga rotaļu vieta bērniem, bet arī lieliska pagalma dekorācija!

Bērnu spēļu namiņš “Lielais stārķis” – tās ir rūpes par bērnu radošu un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu. Galu galā – ikviens jaunais detektīvs, dabas pētnieks vai jaunu zemju atklājējs būs laimīgs par tikai sev piederošu vietu rotaļām!

Šim namiņam ir parocīga un ārkārtīgi viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir vienkārša, un, ņemot savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Jūs varat nokrāsot spēļu namiņu “Lielais stārķis” atbilstoši katra bērna iztēlei, liekot jūsu ģimenes jaunākajiem locekļiem justies laimīgiem un īpašiem!

Šim koka pasaku namiņam var pievienot arī papildu  290 cm garu slidkalniņu un papildu šūpuļu moduli:  Bērnu rotaļlaukuma C modulis  ar vienām šūpolēm, bērnu rotaļlaukuma D modulis  ar divām šūpolēm s vai  bērnu rotaļlaukuma E modulis  ar divām šūpolēm un kāpnēm.

Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 6 šos  7 x 7 izmēra enkurstiprinājumus.

Mēs iesakām jums savām ērtībām iegādāties  mūsu koka spēļu namiņam “Stārķītis” īpaši pielāgoto vispopulārāko papildu piederumu komplektu, kurā ietilpst enkurstiprinājumi, bitumena šindeļi un slidkalniņš.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

UZMANĪBU! Spēļu namiņš ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Spēļu namiņš ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks. Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc spēļu namiņa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.https://www.youtube.com/watch?v=qsWxW5PngVw

Papildu informācija

Svars 377 kg
Dimensijas 230 × 122 × 60 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

1 durvis, 3 stacionāri logi ar caurspīdīgu, drošu organisko stiklu, melns bitumena jumta segums, kāpnes, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

150 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

269 ​​x 220 x 315 cm

Iekšējā platība

2,35 m2

Ārējie izmēri

91 x 51 cm

Ārējā virsma

0.46 m2

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

24 mēneši

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (sarkanā krāsā)

Svars 40 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (zaļā krāsā)

Svars 68 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (dzeltenā krāsā)

Svars 68 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Lielais stārķis” (zilā krāsā)

Svars 68 kg
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.