Koka spēļu namiņš bērniem “Pils”

No: 1199.00 

Bērnu rotaļu namiņš “PILS” – lieliska izvēle. Ekskluzīvi dizaina elementi noteikti rotās jūsu pagalmu un kļūs par bērnu sapņa piepildījumu! Kas var būt skaistāks par bērnu dzīvespriecīgajām acīm, prieku un smaidu, kad viņi laimīgi spēlējas un ir iegrimis spēļu pasaulē? Bērnu rotaļu namiņš “PILS”, palīdzēs parūpēsies par bērnu radošo un izglītojošo brīvā laika pavadīšanu.

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (zils)

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (zaļš)

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (sarkans)

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu rotaļu namiņš “Pils” – lieliska izvēle. Ekskluzīvi dizaina elementi noteikti rotās jūsu pagalmu un kļūs par bērnu sapņa piepildījumu! Kas var būt skaistāks par bērnu dzīvespriecīgajām acīm, prieku un smaidu, kad viņi laimīgi spēlējas un ir iegrimis spēļu pasaulē? Bērnu rotaļu namiņš “Pils”, palīdzēs parūpēsies par bērnu radošo un izglītojošo brīvā laika pavadīšanu.

Šim spēļu namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija. Ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Spēļu namiņu “Pils” var nokrāsot, ļaujoties bērnu iztēlei, lai ģimenes paši jaunākie locekļi varētu justies laimīgi un īpaši!

Iesakām iegādāties vienu no populārākajiem papildus piederumu komplektiem mājiņai. Komplektā ietilpst mājiņai nepieciešamie bitumena šindeļi, durvju zvaniņš, pastkastīte un divas LED lampiņas apgaismojumam.

Šajā komplektā neietilpst jumta seguma materiāls. Mēs iesakām izmantot īstu jumta seguma materiālu, piemēram, bitumena šindeļus nepieciešami 3 iepakojumi.  Mēs neiesakām atstāt spēļu namiņu bez jumta.

Šī namiņa modeļa kokmateriāli nav impregnēti, tādēļ mēs iesakām to nokrāsot vai pārklāt ar piesūcināšanai paredzētām vielām.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

Papildu informācija

Svars 370 kg
Dimensijas 230 × 120 × 60 cm
Materiāli un sastāvs

Augstas kvalitātes egles koksne

Drošība un sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie mājām un atbilst standartam EN 71

Mājiņas komplektācija

Logu izmēri: 56 x 56 cm (organiskais stikls), durvju izmēri: 55 x 131 cm

Vecums

no 3 gadiem

Maksimāla slodze

150 kg

Ārējo kontūru izmērs (IxPxA)

Garums: 233cm, Platums: 157cm, Augstums līdz jumtam: 138 cm

Jumta iekšēja virsma

3,6 m2

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (zils)

Svars 62 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (zaļš)

Svars 62 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu mājiņām MIDI (sarkans)

Svars 62 kg
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.