Koka spēļu namiņš bērniem “Saules zaķītis”

No: 799.00 

Koka spēļu namiņš “Saules zaķītis” nodrošina bērniem visas iespējas interesanti un droši pavadīt laiku mājas tuvumā, radot vislabākās bērnības atmiņas!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (zilā krāsā)

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Kas gan var būt labāks par priekpilnām bērnu acīm un smiekliem, laimīgi rotaļājoties un izbaudot rotaļu pasauli? Plašais koka spēļu namiņš “Saules zaķītis” nodrošina bērniem visas iespējas interesanti un droši pavadīt laiku mājas tuvumā, radot vislabākās bērnības atmiņas! Ārā uzstādāmais namiņš “Saules zaķītis” ir īpaši iecienīts bērnu vidū tādēļ, ka tam ir slīps jumts un liela terase zem jumta.

Šim spēļu namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Spēļu namiņu “Saules zaķītis” var nokrāsot, ļaujoties bērnu iztēlei, lai ģimenes paši jaunākie locekļi varētu justies laimīgi un īpaši!

Šajā komplektā neietilpst jumta seguma materiāls. Mēs iesakām izmantot īstu jumta seguma materiālu, piemēram, bitumena šindeļus.  Mēs neiesakām atstāt spēļu namiņu bez jumta.

Šī namiņa modeļa kokmateriāli nav impregnēti, tādēļ mēs iesakām to nokrāsot vai pārklāt ar piesūcināšanai paredzētām vielām.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim spēļu namiņam izmantot 4 šos enkurstiprinājumus ar izmēru 7 x 7.

Papildu informācija

Svars 300 kg
Dimensijas 190 × 120 × 52 cm
Materiāls

Augstas kvalitātes egles koksne

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Mājiņas aprīkojums

Logu izmērs: 38 x 44 cm (ar caurspīdīgu organisko stiklu), durvju izmērs: 51 x 115 cm.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Ārējie izmēri (GxPxA)

180 cm x 122 cm

,

Garums: 180 cm, Platums: 122 cm, Augstums līdz jumta korei: 117 cm

Iekšējā platība

2.1 m2

Sienu/grīdas biezums:

Siena 16 mm/grīda 16 mm

Kopējais augstums

169/287cm

Garantija

24 mēneši

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (sarkanā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (zaļā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Saules zaķītis” (zilā krāsā)

Svars 91 kg
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.