Koka spēļu namiņš bērniem “Žirafīte”
No: 449.00 €
ŽIRAFĪTE ir lielisks un kompakts spēļu namiņš bērniem. Tā oriģinālais izskats atdzīvinās jebkuru pagalmu, un tas radīs neskaitāmus jautrus brīžus bērniem. Nav nekādu šaubu par to, ka tas kļūs par īpašu vietu, kurā izpaudīsies bērnu radošums un notiks bērnu pasaules izziņa. Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena. Piedāvājam Jums papildus iegādāties dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!
Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka ārējām fasādēm, tāpēc jums atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko krāsu!
Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!
Apraksts
ŽIRAFĪTE ir lielisks un kompakts spēļu namiņš bērniem. Tā oriģinālais izskats atdzīvinās jebkuru pagalmu, un tas radīs neskaitāmus jautrus brīžus bērniem. Nav nekādu šaubu par to, ka tas kļūs par īpašu vietu, kurā izpaudīsies bērnu radošums un notiks bērnu pasaules izziņa.
Šis koka namiņš bērniem nav tikai rotaļlieta. Tas ir oriģināls veids, kā pavadīt brīvo laiku kopā ar bērniem, un lieliska alternatīva bērnu laika pavadīšanai ne pie televizora vai datora ekrāniem, vienlaikus gādājot par bērnu radošu laika pavadīšanu pagalmā, svaigā gaisā.
Bērnu spēļu namiņam ŽIRAFĪTE ir četras kājas, tādēļ tas atrodas mazliet virs zemes, un tas īpaši patīk mazajiem pasaules pētniekiem. Tas kļūs par tādu lielisku vietu bērna rotaļām, ar kuru viņš leposies. Šis sertificētais namiņš atbilst stingrajām Eiropas Savienības drošības prasībām. Tas ir piemērots uzstādīšanai privātajos dārzos un pagalmos, tādēļ bērni varēs droši rotaļāties
Jūs varat salikt bērnu koka namiņu ātri un vienkārši – tā būs interesanta nodarbe visai ģimenei!
Šim namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir vienkārša, un, ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam droši sacīt, ka šī namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei.
Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Šim namiņam mēs iesakām iegādāties 4 no šos 7×7 enkurus. Un 1 iepakojumu jumta dakstiņu.
Mēs iesakām iegādāties šādus piederumus: enkurus, bitumena segumu, slīdkalniņu (175 cm) un rotaļu piederumus.
ŅEMIET VĒRĀ! Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.
UZMANĪBU! Mājiņa ir izgatavota no dabīgas, neapstrādātas koksnes un ir paredzēta lietošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Plašāku informāciju par koksnes īpašībām skatiet bieži uzdotajos jautājumos (BUJ). Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir PFEC sertifikācija.
Spēļu namiņš ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.
Papildu informācija
| Svars | 230 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 184 × 122 × 43 cm |
Jumta šindeļi “VESTA” (pelēkā krāsā)
| Svars | 25 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 100 × 22 × 8 cm |
| Krāsa | Melna |
| Ar vienu paku nosedzamā kvadratūra, m² | 3 |
| Gabalu skaits vienā pakā | 22 gab. |
| Šķindeļa izmērs | 100 x 31,7 cm |
Jumta šindeļi “LUKA” (sarkanā krāsā)
| Svars | 24.9 kg |
|---|---|
| Krāsa | Sarkana |
| Ar vienu paku nosedzamā kvadratūra, m² | 3 |
| Gabalu skaits vienā pakā | 22 gab. |
| Šķindeļa izmērs | 100 x 31,7 cm |
Jumta šindeļi “MARTA” (zaļā krāsā)
| Svars | 24.9 kg |
|---|---|
| Krāsa | Zaļa |
| Ar vienu paku nosedzamā kvadratūra, m² | 3 |
| Gabalu skaits vienā pakā | 22 gab. |
| Šķindeļa izmērs | 100 x 31,7 cm |
Enkurstiprinājums 7x7
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 75 × 7 × 7 cm |
| Materiāls | 100% pārstrādāts – izgatavots no pārstrādātām plastmasas PET pudelēm. |
| Krāsa | Tumši pelēka / zaļa |
| Kopējais augstums | 75 centimetri – lai nodrošinātu platformai stabilu pamatu. |
| Garantija | 2 gadi |
Rotaļlietu komplekts "Pirātu kuģis", antracīta krāsā
| Svars | 3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 50 × 25 cm |
