Mini siltumnīca ar plauktiem, 69x49x160 cm, zaļa
No: 44.99 € Original price was: 44.99 €.22.99 €Current price is: 22.99 €.
Šī kompaktā mini siltumnīca ar plauktiem ir ideāls risinājums gan mazām, gan vidēji lielām vietām jūsu dārzā. Tā nodrošina ideālus apstākļus augu augšanai, aizsargājot tos no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un nodrošinot pareizu mikroklimatu. Izturība un praktiskais dizains padarīs to par neaizstājamu lietu Jūsu dārzā.
Apraksts
Šī kompaktā mini siltumnīca ar plauktiem ir ideāls risinājums gan mazām, gan vidēji lielām vietām jūsu dārzā. Tā nodrošina ideālus apstākļus augu augšanai, aizsargājot tos no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un nodrošinot pareizu mikroklimatu. Izturība un praktiskais dizains padarīs to par neaizstājamu lietu Jūsu dārzā.
Siltumnīcas rāmis ir izgatavots no izturīgām tērauda caurulēm, kas ir pārklātas ar pulverveida krāsu. Augstas kvalitātes PE materiāls, kas aizsargā augus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Siltumnīcai ir sarullējamas durvis, kas atvieglo piekļuvi, nodrošina papildus ventilāciju un ļauj regulēt temperatūru siltumnīcā. Uzticami rāvējslēdzēji nodrošina vieglu un drošu aizvēršanu. Konstrukcija ir vienkārša un ātri uzstādāma, tāpēc siltumnīca būs gatava lietošanai bez lielas piepūles.
– Izmēri: 69 x 49 x 160 cm.
– Rāmis ir izgatavots no izturīgām tērauda caurulēm.
– Rāmja diametrs: 16 mm, sieniņu biezums: 0,35 mm.
– Augstas kvalitātes 135 gsm PE ar UV filtru.
– Siltumnīcai ir rullīša tipa durvis, kas atvieglo piekļuvi un nodrošina papildu ventilāciju.
– Ar četriem plauktiem.
– Viegla montāža.
Papildu informācija
| Svars | 5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 49 × 7 × 70 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 200 l
| Svars | 16 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
