Sale

Paaugstināta dārza dobe „Astotnieks”, 120x60x87cm

No: Original price was: 89.99 €.Current price is: 49.99 €.

Augstas kvalitātes paaugstinātā koka dobe ir izstrādāta, lai padarītu dārza darbu vieglāku un ērtāku nekā jebkad agrāk. Stādot un audzējot augus šādā dobē, jums vairs nebūs jāliecas vai jāmetas ceļos, lai rūpētos par saviem augiem.

Paaugstināta koka dobe ne tikai ērts un praktisks risinājums – tā lieliski izskatīsies jebkurā dārzā, radot ekskluzīvu, unikālu vietu.

Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l

Atbalsta miets augiem, Ø 3 cm, 150 cm

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Augstas kvalitātes paaugstinātā koka dobe ir izstrādāta, lai padarītu dārza darbu vieglāku un ērtāku nekā jebkad agrāk. Stādot un audzējot augus šādā dobē, jums vairs nebūs jāliecas vai jāmetas ceļos, lai rūpētos par saviem augiem. Paaugstināta dobe nodrošina ērtu stādīšanu, audzēšanu, kopšanu un ražas novākšanu, neradot fizisku diskomfortu.

Dobe ir izgatavota no izturīgas impregnētas skujkoku koksnes. Dobe ir sadalīta sešās sekcijās, kur ērti atdalīt un audzēt dažādas augu vai garšvielu šķirnes. Dobei pievienots agrotekstila audums, kas palīdz saglabāt mitrumu augsnē un nodrošina augiem optimālus augšanas apstākļus. Šīs dobes ir ērts risinājums tiem, kas taupa vietu, jo zem tās var ierīkot papildus laukumu augiem vai glabāt dārza instrumentus.

Paaugstināta koka dobe ne tikai ērts un praktisks risinājums – tā lieliski izskatīsies jebkurā dārzā, radot ekskluzīvu, unikālu vietu.

Izmēri 120 x 60 x 87 cm

Tilpums 208 L

Pievienots agrotekstils.

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 120 × 60 × 87 cm

Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l

Svars 8 kg
Dimensijas 80 × 30 × 6 cm

Atbalsta miets augiem, Ø 3 cm, 150 cm

Svars 1 kg
Dimensijas 3 × 3 × 150 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.