IZPĀRDOTS

Puķu pods “Blanka” ar ūdens tvertni un ritenīšiem, 49 cm

79.99 

Elegants, zemes krāsā, Vidusjūras stila puķu pods būs lielisks akcents jūsu terasē vai jūsu istabā. Jūs varat apvienot vairāku augstumu, formu vai krāsu podus savā starpā, tādējādi atdzīvinot koptēlu un izveidojot ultramodernu kompozīciju.

Nav noliktavā

Elegants, zemes krāsā, Vidusjūras stila puķu pods būs lielisks akcents jūsu terasē vai jūsu istabā. Jūs varat apvienot vairāku augstumu, formu vai krāsu podus savā starpā, tādējādi atdzīvinot koptēlu un izveidojot ultramodernu kompozīciju. Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā nodrošinās augus ar pareizo ūdens daudzumu, tāpēc jūs varēsiet atpūsties no pastāvīgas augu laistīšanas.

Keramikas puķu podu imitācija ir izgatavota no polipropilēna, termoplastiska polimēra, kas ir viegli pārstrādājams un videi draudzīgs. Puķu poda dubultās sienas sastiprina tā sānus, neļaujot puķu podam deformēties un nodrošina papildus aizsardzību augu saknēm no pārkaršanas vai aukstuma. Pateicoties augstas kvalitātes pigmentam, produkts ir ārkārtīgi izturīgs pret UV starojumu, tāpēc tas neizbalē pat tiešos saules staros.

Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā garantēs tiešu ūdens padevi un pasargās augu no izžūšanas. Tā ir kā automātiska laistīšanas sistēma, kas augiem piegādā pareizo ūdens daudzumu. Ūdens tvertnē ietilpst 5l ūdens. Ja ir ūdens pārpalikums, ūdeni varēsiet viegli nolaist, pavelkot korķi poda apakšā.

Riteņi poda apakšā ļaus jums viegli mainīt puķu poda atrašanās vietu.

Puķu podu var izmantot ārpus telpām un telpās.

Puķu poda izmēri: 49 x 49 x 49 cm

Svars 4.52 kg
Dimensijas 49 × 49 × 49 cm
Izejmateriāli

Polipropilēns termoplastisks polimērs

Vazono išmatavimai

49 x 49 x 49 cm

Sertifikāti, drošība

FSC® sertificēts

Garantija

12 mēneši

Tonis

Balta

You may also like…

AUKŠTYN
PIESLĒGTIES
WISHLIST

WISHLIST

Pieslēgties

Password Recovery

Aizmirsi paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsit saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

PIRKUMU GROZS 0

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.