Siltumnīca ar armētu plēvi, 180 x 240 x 230 cm, pelēkā krāsā
No: 219.99 € Original price was: 219.99 €.190.99 €Current price is: 190.99 €.
Siltumnīcas ir lieliska vieta, kur audzēt dārzeņus vai citus augus, lai iegūtu ātrāku un lielāku ražu. Tās ir lieliski piemērotas iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja vai karstas saules. Šī siltumnīca ir izgatavota no augstas kvalitātes 160 g/m2 PE plēves, ar iestrādātu PP sietiņu, kas aizsargāta pret UV4 starojumu.
Apraksts
Siltumnīcas ir lieliska vieta, kur audzēt dārzeņus vai citus augus, lai iegūtu ātrāku un lielāku ražu. Tās ir lieliski piemērotas iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja vai karstas saules. Šī siltumnīca ir izgatavota no augstas kvalitātes 160 g/m2 PE plēves, ar iestrādātu PP sietiņu, kas aizsargāta pret UV4 starojumu.
Šī siltumnīca ir aprīkota ar četriem logiem, lai nodrošinātu augus ar pietiekamu daudzumu saules un gaismas. Logiem ir moskītu tīkls un nolaižami aizkari, kas ļauj regulēt temperatūru siltumnīcā. Siltumnīcas durvis var sarullēt, lai tās paliktu atvērtas, un tās var aizvērt ar rāvējslēdzējiem. Cinkotā tērauda rāmis nodrošina siltumnīcas konstrukcijas stabilitāti. Siltumnīca ir ļoti viegla un pārvietojama, tāpēc to var viegli pārvietot uz vēlamo vietu.
Šī siltumnīca ir aprīkota ar četriem logiem, lai nodrošinātu, ka jūsu produkcija saņem pietiekami daudz saules gaismas. Logiem ir moskītu tīkls un nolaižami aizkari, kas ļauj regulēt temperatūru siltumnīcā. Siltumnīcas durvis var sarullēt, lai tās paliktu atvērtas, un tās var aizvērt ar rāvējslēdzējiem. Cinkotā tērauda rāmis nodrošina siltumnīcas konstrukcijas stabilitāti. Siltumnīca ir ļoti viegla un pārvietojama, tāpēc to var viegli pārvietot uz vēlamo vietu.
- Izturīga 160 g/m2 PE plēve ar UV4 filtru
- Izturīga pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem
- Četri 70 x 70 cm lodziņi
- Durvis: 190 x 90 cm
- Cinkota tērauda rāmis
- Rāmja diametrs: 34 mm, sieniņu biezums: 0,8 mm
- Iekšējā platība: 4,32 m2
- Izmēri: 180 x 240 x 230 cm
Papildu informācija
| Svars | 25 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 173 × 24 × 24 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 200 l
| Svars | 16 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
Pusloka balsts augiem “Loks”, 60 cm, metāla
| Svars | 102 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 60 × 16 × 1.1 cm |
Pusloka balsts augiem “Loks”, 90 cm, metāla
| Svars | 146 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 90 × 16 × 1.1 cm |
Stiprinājumu komplekts augu siešanai
| Svars | 022 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 42 × 20 × 35 cm |
