Siltumnīca ar armētu plēvi, 4 m2, 2×2 m, zaļa
No: 99.99 € Original price was: 99.99 €.49.99 €Current price is: 49.99 €.
Siltumnīca ir lieliska vieta, kur audzēt dārzeņus vai citus augus, lai iegūtu ātrāku un lielāku ražu. Tās ir lieliski piemērotas iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja vai karstas saules. Šī siltumnīca ir izgatavota no izturīgas 140 g/m2 PE plēves ar UV6 filtru.
Apraksts
Siltumnīca ir lieliska vieta, kur audzēt dārzeņus vai citus augus, lai iegūtu ātrāku un lielāku ražu. Tās ir lieliski piemērotas iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja vai karstas saules. Šī siltumnīca ir izgatavota no izturīgas 140 g/m2 PE plēves ar UV6 filtru.
Šī 4 m2 lielā siltumnīca ir aprīkota ar četriem logiem, lai nodrošinātu augus ar pietiekamu daudzumu saules un gaismas. Logiem ir moskītu tīkls un nolaižami aizkari, kas ļauj regulēt temperatūru siltumnīcā. Siltumnīcas durvis var sarullēt, lai tās paliktu atvērtas, un siltumnīcas durvis var aizvērt ar rāvējslēdzējiem.
Cinkota tērauda rāmis ar papildu drošības tapām nodrošina siltumnīcas konstrukcijas stabilitāti. Siltumnīca ir ļoti viegla, tāpēc to var viegli pārvietot uz vēlamo vietu. Uzstādīšanas laikā mēs iesakām siltumnīcas malas, kas ir 20 cm garas, apklāt ar augsnes kārtu. Tas nodrošinās konstrukcijas stabilitāti un izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Siltumnīcai ir pievienotas montāžas skrūves bez asām malām.
– Izturīga 140 g/m2 PE plēve ar UV6 filtru.
– Izturība pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.
– Četri 35 x 35 cm kastes.
– Moskītu tīkla logi
– Rullīša durvis ērtai piekļuvei un papildu ventilācijai.
– Cinkota tērauda rāmis.
– Rāmja diametrs: 19 mm, sieniņu biezums: 0,5 mm.
– Iekšējais laukums: 4 m2.
– Izmēri: 200 x 200 x 200 cm.
Papildu informācija
| Svars | 12.4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 114 × 38 × 12 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 200 l
| Svars | 16 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
